Bramy przemysłowe – Pro Haus w Szczecinie

W naszej ofercie znajdziesz nie tylko nowoczesne rozwiązania z zakresu stolarki otworowej dla klientów indywidualnych, ale także te zaprojektowane z myślą o halach przemysłowych, centrach handlowych, hangarach samolotowych i innych obiektach wymagających podwyższonego bezpieczeństwa. Jednym z nich są nasze bramy przemysłowe ? większe i pod kilkoma względami znacznie wytrzymalsze niż bramy garażowe do użytku prywatnego.

Pro Haus w Szczecinie oferuje bramy przemysłowe segmentowe, rolowane i harmonijkowe oraz stalowe bramy przesuwne dostępne w wersji ocieplonej i nieocieplonej, w kilkunastu wariantach kolorystycznych oraz z przeszkleniami w różnych kształtach.

 

Bramy przemysłowe segmentowe

 

Oferujemy bramy przemysłowe segmentowe w wersji z aluminium lub stali, wypełnione pianą poliuretanową bez dodatku freonu. Składają się one ze skrzydła w postaci segmentów, a także z prowadnic, rolek bieżnych oraz stalowej ramy. Zarówno bramy segmentowej, jak i innych produktów z tej kategorii, dotyczy możliwość zamontowania drzwi przejściowych ułatwiających przemieszczanie się pieszym pracownikom.

 

Bramy przemysłowe rolowane

 

Na konstrukcję bramy przemysłowej rolowanej składa się ocieplane pianką poliuretanową skrzydło w postaci profili aluminiowych lub stalowych, prowadnice, siłowniki boczne oraz wał nawojowy. Opcjonalnie wyposażamy je także w obrotowy element boczny. W pozycji otwartej skrzydło praktycznie nie zajmuje miejsca nad stropem, jednak warto zostawić wolną przestrzeń na montaż układu fotokomórek czy też innych elementów automatyki.

 

Bramy przemysłowe harmonijkowe

 

Ten typ bramy, podobnie jak inne bramy z naszej oferty, składa się z paneli wypełnionych pianką poliuretanową, pokrytych blachą ocynkowaną ogniową i powlekanych poliestrem. Od bram rolowanych i segmentowych odróżnia je to, że nie otwierają się pionowo, lecz poziomo. Czyni ją to wygodną alternatywą dla tradycyjnych bram rozwiernych, ponieważ skrzydła bramy harmonijkowej w pozycji otwartej nie zajmują wiele miejsca.

 

Bramy stalowe przesuwne

 

Oferujemy bramy przemysłowe przesuwne w wersji jedno lub dwuskrzydłowej. Działanie tego rodzaju bramy odbywa się poprzez przesuwanie skrzydła (lub skrzydeł) po szynie umieszczonej nad stropem obiektu. Bramy przesuwne wykonane są ze stali, wobec czego są bardzo wytrzymałe na uderzenia oraz korozję.

  • partner
  • partner
  • partner
  • partner
  • partner
  • partner
  • partner
  • partner
  • partner
  • partner

© 2017 Copyright PRO-HAUS S.C. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Projektowanie stron internetowych Szczecin