Drzwi do domu i drzwi techniczne – Pro Haus Szczecinie

W Pro Haus w Szczecinie znajdą Państwo drzwi przeznaczone do domów jednorodzinnych, biurowców, zakładów przemysłowych oraz innych miejsc użytku publicznego, stosowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Korzystając z naszej oferty, mogą Państwo wybierać spośród drzwi wykonanych z PVC, drewna lub szkła.. Wszystkie z nich zapewniają izolację termiczną oraz akustyczną, a w przypadku drzwi technicznych dodatkowo ochronę przed dymem, wilgocią, a nawet promieniowaniem RTG. Oprócz tego proponujemy ścianki szklane profilowe służące do wydzielania pomieszczeń w biurach.

 

Drzwi wewnętrzne

 

Oferujemy drzwi wewnętrzne płytowe, czyli drzwi wykonane z jednolitej płyty, a także płycinowe złożone z ramy oraz wypełnienia. Wypełnienie stanowi, w zależności od modelu, wkład stabilizujący, płyta wiórowa otworowa lub pełna. W Pro Haus możesz zamówić drzwi płaskie, tłoczone, frezowane, z przeszkleniami lub bez.

 

Drzwi wejściowe

 

Drzwi zewnętrzne wejściowe ze względu na swoją funkcję wymagają nie tylko podwyższonej termoizolacyjności, ale również odporności na zmienne warunki atmosferyczne w postaci intensywnego deszczu lub słońca. Ponadto powinny chronić obiekt przed dostaniem się na jego teren osób niepowołanych. U nas dostaniesz drzwi o konstrukcji płytowej wzmocnione prętami i wyposażone w bezpieczne ryglowanie wielopunktowe, które stanowią nie tylko solidne zabezpieczenie, ale także atrakcyjną wizytówkę domu.

 

Drzwi szklane

 

Drzwi wewnętrzne wykonane ze szkła najczęściej  spotykamy w biurowcach, jednak sprawdzają się one również w domach i mieszkaniach prywatnych. Zbudowane z przejrzystego lub półprzejrzystego, odpornego na pęknięcie hartowanego szkła i wyposażone w okucia z aluminium, nie tylko optycznie powiększają pomieszczenie, nadając mu lekkości, ale także dodatkowo ją doświetlają. Ten typ drzwi pozwala dodatkowo na umieszczenie na nich dowolnej grafiki metodą piaskowania.

 

Drzwi techniczne

 

Ten rodzaj drzwi znajduje zastosowanie przede wszystkim w biurowcach, magazynach i obiektach, które ze względna to, że są użytkowane codziennie przez dużą ilość osób, potrzebują dodatkowego zabezpieczenia. W tej kategorii naszych produktów znajdziesz m.in. drzwi antywłamaniowe, drzwi dymoszczelne oraz drzwi RTG wyposażone w ołowiany wkład chroniący przed oddziaływaniem promieniowania rentgenowskiego, powszechnie wykorzystywane w szpitalach.

 

Ścianki szklane

 

Oferujemy nowoczesne ścianki szklane łączone za pomocą aluminiowych profili. Służą do dzielenia przestrzeni na mniejsze pomieszczenia w biurach, lokalach gastronomicznych, centrach handlowych oraz wszystkich miejscach wymagających dobrej ekspozycji. Do ich zalet należy zdolność do optycznego powiększania i dodatkowego doświetlania przestrzeni.

W naszej ofercie oprócz samych drzwi znajdziesz szeroki wybór okuć w postaci klamek, zawiasów itp. oraz automatykę do drzwi. Zapraszamy!

  • partner
  • partner
  • partner
  • partner
  • partner
  • partner
  • partner
  • partner
  • partner
  • partner

© 2017 Copyright PRO-HAUS S.C. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Projektowanie stron internetowych Szczecin